top of page
Очі.jpg

Я

спілкуватися 
з військовими

к

Інформаційно - психологічний проєкт

Дуо.jpg

Автори проєкту
арт дует та військовослужбовці
"Вони Разом"

До повномасштабного вторгнення:
- знімали фото/відео контент в стилях: фешн, екшн, репортаж та арт
- створювали авторські виставки
- давали лекції з «Креативного Мислення»
- багато спілкувалися з цивільними та працювали в арттерапії


Після повномасштабного вторгнення:
- перетворили свій пікап на гуманітарну та гастро маршрутку
- у складі Культурного Десанту, здійснювали культурно-психологічну підтримку по всій лінії фронту
-
передали сукупно понад 1 млн грн на допомогу з продажу онлайн та офлайн картин. 

Для кого буде корисно?

Цивільні

- Підвищення рівня спілкування з військовими.
Спілкування з військовими може бути важливим в різних контекстах, наприклад:
- якщо ви маєте бізнес-відносини з військовими
- якщо ви працюєте в галузі, пов’язаній з військовими технологіями або якщо ви просто мешкаєте в зоні, де присутні військові.

Розуміння потреб військових та їх менталітету.
Військові мають свої власні потреби та менталітет, які відрізняються від тих, які можуть бути у цивільних. Навчання спілкування з військовими може допомогти зрозуміти їх потреби,  вимоги та допомогти вам зайти їхньою мовою.

 

- Підвищення взаєморозуміння.
Спілкування з військовими може підвищити взаєморозуміння та краще зрозуміти їхні вимоги та потреби.
Це може покращити комунікацію та співпрацю в різних контекстах.

Підвищення культурної компетенції. Спілкування з військовими може бути важливим елементом культурної компетенції, яка стає все більш важливою у сучасному світі. Навички спілкування з військовими можуть бути корисні у багатьох різних контекстах, де потрібно спілкуватися з людьми з іншими культурними або професійними характеристиками.

Особисте життя

Вміння ефективно та ввічливо спілкуватися є важливим як у професійній, так і в особистій сферах життя.

Знання
правил ввічливого спілкування допоможуть вам заслужити повагу та приязнь оточуючих, зберегти добрі стосунки з рідними та близькими, встановити успішну комунікацію з колегами, клієнтами та іншими людьми в робочому середовищі.

Уміння
правильно і адекватно реагувати на різні ситуації, відчувати емоції і передавати їх у словах та жестах, знаходити компромісні рішення та вирішувати конфлікти - все це допоможе вам зробити життя більш приємним та успішним.

Соціальні конференції та тренінги 

- Підвищення обізнаності про військову психологію.
Конференції з приводу військової психології можуть допомогти підвищити соціальну обізнаність про військову психологію та виклики, які стикаються військові при адаптації у цивільному житті. Виступи допоможуть поширити знання та сприяти розвитку адаптації.
.
Виступ на конференції дозволяє ділитися досвідом, вивчати нові методи та підходи до військової психології.

- Залучення нових можливостей для співпраці. Може сприяти залученню нових організацій, які зацікавлені в адаптації військових та цивільних людей.

Крім того, це може стати можливістю для співпраці між нами та іншими фахівцями з військової адаптації, що може привести до нових можливостей для розвитку проєктів та послуг.

Бізнес

- Безпека.
Якщо ви живете в країні з військовим конфліктом, знання спілкування з військовими може бути корисним для вашої безпеки та безпеки оточуючих.

 

- Повага до служби в армії.
Спілкування з військовими може допомогти вам краще зрозуміти те, що вони роблять і як вони віддають своє життя на захист країни. Це може допомогти вам краще оцінити цю службу та показати повагу 

 

- Розвиток соціальної компетентності.
Спілкування з різними людьми, в тому числі з військовими, може допомогти вам розвивати свою соціальну компетентність. Ви можете навчитися спілкуватися з людьми, які мають різний досвід життя та різні погляди на різні питання.

 

- Можливості співпраці.
Спілкування з військовими може дати вам можливість співпрацювати з ними в різних сферах. Наприклад, ви можете допомогти військовим організувати благодійні акції, зібрати кошти на закупівлю необхідного обладнання для армії, або просто взяти участь військових у різних культурних подіях та інших заходах.

Давайте разом створювати екологічне середовище для перемоги! 

Для чого вчитися спілкуватися з людьми з військовим досвідом?

- Розвиток емпатії та розуміння. Ветерани війни можуть мати особливі потреби, які потребують розуміння та співпраці зі звичайними людьми. Вчитися спілкуватися з ними допоможе розвивати емпатію та розуміння важливості співпраці та підтримки. 
- Навчання стресовому менеджменту. Ветерани війни можуть мати досвід стресу та травми, який може бути корисним для вивчення та розвитку стресового менеджменту у діловій та особистій сферах.- Розуміння лідерства та роботи в команді. Військова служба передбачає роботу у команді та розвиток лідерських якостей. Вчитися спілкуватися з ветеранами може допомогти розвивати навички лідерства та співпраці у команді в інших сферах життя.
- Військові технології та навички. Ветерани війни можуть мати досвід у використанні технологій та навичок, які можуть бути корисними в інших сферах життя, таких як технічні та медичні навички.

Очі військового.jpg

Наступна зустріч

Зараз немає запланованих заходів.
Рука.jpg

Я хочу приєднатися! 

До зустрічі!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Організації, які підтримують ветеранів

Поширення та заохочення до реабілітації зі спеціалістом, перший крок до здорових стосунків у суспільстві. 
Ми можемо зробити це разом! 

Побратими
61f92f14d4e9550022c17f7b_optimized_1468_e1758x864-145x71-removebg-preview.png
2-removebg-preview.png
1-removebg-preview.png
bottom of page