top of page

Експозиція 
"333"
2022-2023

Київ, Дніпро, Житомир (Україна)
Варшава (Польща)
Амстердам (Нідерланди)
Токіо (Японія)
Лісабон (Португалія)  
Швейцарія 

Фотограф. Відеограф - арт-дует "Вони Разом"

1Bil-min-removebg-preview.png

Опис

Виставка арт дуету "Вони разом" присвячена всім містам, що постраждали в цій війні, всім українцям. Адже сьогодні ми всі об'єднані бажанням до свободи та історичної справедливості, пронизані тими цінностями, що були заявлені задовго до початку повномасштабної війни.

Отже, разом з нашими військовими культурний фронт стріляє синхронізованим пострілом. Ця виставка повертає нас до традиційного оберега - мотанки, яку створили наші предки. Арт дует "Вони разом" тепер бачить кожного українця як "безлику" образ своєї держави.

Адже кожен пережив зміни та втрати, але знайшов своє місце в цій війні: на передовій чи в тилу, зі зброєю або першою допомогою, з радіостанцією чи мікрофоном. Неможливо знати всіх героїв, що борються за Україну, але можна відчувати разом з ними.

29energiya-removebg-preview.png

"333" не є випадковим співпадінням чисел.

Це число, за яким ховається військовий зміст. Так називають артилеристи для точного, синхронізованого пострілу.

"333" - це 33 роботи дуету "Вони разом", кошти від продажу яких піде на підтримку Збройних Сил України. Одну з робіт вже придбав американський режисер Шон Пенн.


Після Португалії, Швейцарії, Японії та Польщі ця виставка нарешті відвідає українську столицю, а пізніше продовжить свій шлях через Україну, Європу та США.

bottom of page