top of page
 Works 

Про нас в ЗМІ

Ми одружилися та мобілізувалися разом під час повномасштабної війни

арт-дует військовослужбовців «Вони Разом"

Людські фігури, схожі на величезні ляльки-мотанки – перша асоціація, яка виникає, коли дивишся на фотокартини Ірини та Павла. Після початку повномасштабного вторгнення художники організували виставку «333» в Музеї Києва, а пізніше їхні роботи незалежно від них самих помандрували в інші міста України та за кордон – до Швейцарії, Польщі, Португалії, Японії, Нідерландів.

Після виставок художники проводять аукціони, де продають найбільш популярні роботи, а вторговані кошти передають на ЗСУ.
Фотокартини дуету «Вони разом» уже придбали американський актор Шон Пенн, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук.

Ірина і Павло стали творчим дуетом у 2020 році, а у 2022 році, під час повномасштабної війни, почали волонтерити, одружилися, вступили до «Культурного десанту», а згодом і мобілізувалися до лав ЗСУ. The Village Україна розпитали художників, чому культура важлива на деокупованих територіях і «на нулі» і як це – робити портрети бійців на передовій.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Фотографіями можемо переналаштувати хлопців!

волонтерка та фотограф ЗСУ Ірина iSky

Ірина iSky їздить на передову ще з перших місяців повномасштабного російського вторгнення. Їздила як волонтер, щоб допомагати нашим військовим. Торік у жовтні дівчина вирішила підписати контракт зі Збройними Силами України, щоб фотографувати військових і таким чином допомагати захисникам психологічно та емоційно. За словами фотографа, процес переналаштовує захисників на позиціях.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ЗАХИСНИЦЯ Фотограф ЗСУ.jpg
bottom of page